Футбол рус

“Зеніт” вилетів із Ліги чемпіонів

09/03/2016

Португальська "Бенфіка" стала третім чвертьфіналістом Ліги чемпіонів сезону 2015/2016. У матчі-відповіді 1/8 фіналу ЛЧ лісабонці красиво обіграли пітерський "Зеніт" з рахунком 2:1, вибивши росіян з турніру.

a

У першому таймі жодна з команд не домінувала на полі. Господарі намагалися тримати м'яч, розхитуючи оборону "орлів" великою кількістю передач. Португальці спокійно захищалися, активно нав'язуючи пресинг.

Після перерви гра пожвавилася. "Зеніт" рішучіше пішов вперед, почавши створювати моменти біля воріт Едерсона.

На 69-й хвилині пітерці вийшли вперед – навіс Жиркова замкнув Халк.

Здавалося, що матч перейде овертайм, однак "Бенфіка" красиво переламала хід гри. Ніколас Гайтан протягом десяти хвилин спершу відновив статус-кво ударом з відскоку на край воротаря, а на останній секунді віддав гольовий пас на Таліску.