“Зеніт” з новоприбулим Ракицьким ганебно осоромився в лізі Європи

13/02/2019

"Зеніт" з Ракицьким осоромився в Лізі Європи.

У Стамбулі (Туреччина) завершився матч 1/16 фіналу Ліги Європи, в якому Фенербахче приймав російський Зеніт з Санкт-Петербурга і виграв.

Пітерський "Зеніт" програв "Фенербахче" на виїзді в матчі 1/16 фіналу Ліги Європи з рахунком 1:0. Український новачок російського клубу Ярослав Ракицький вийшов у стартовому складі і на 5-й хвилині отримав жовту. Ракицький отримав жовту картку за фол проти Віктора Мозеса

Українець грубо порушив правила і отримав жовту картку вже на 5-й хвилині гри. А в середині другого тайму, при подачі кутового російським клубом опинився в найнебезпечнішій позиції навпроти воріт суперника і без опіки, але не зумів як слід вдарити – мимо.

Турецька команда домінувала на полі до перерви і в середині першого тайму вийшла вперед. Після подачі з кутового м'яч від спини футболіста "Зеніта" відскочив до Слімані, який переправив снаряд у сітку воріт суперника.

Матч-відповідь відбудеться в Петербурзі в наступний четвер, 21 лютого.