УКР
App for android App for apple

Жертва нападу Макгрегора подає до суду

13/04/2018
Жертва нападу Макгрегора подає до суду

Рей Борг має намір судитися з Конором Макгрегором

Колишній претендент на титул в найлегшій категорії боєць UFC Рей Борг (11-3) має намір судитися з екс-чемпіоном UFC у легкій вазі Конором Макгрегором (21-3), який напав на автобус з бійцями, в результаті чого серйозно постраждали декілька людей.

Осколки від розбитого вікна автобуса потрапили Боргу в око. В результаті його поєдинок був скасований. Незважаючи на те, що гонорар за зірваний бій Борг отримав в повному обсязі, він має намір подати в суд на Макгрегора.

"Якби він особисто у мене попросив вибачення, то це означало б для мене набагато більше, ніж похід до суду. Якщо чесно, це не в моєму стилі. Якби після того, як його відпустили, він прийшов до мене один на один і вибачився, для мене це було б набагато більше ніж гроші. Навіть якби він не пропонував грошей, а просто сказав: "Знаєш, я шкодую про свої дії. Давай закопаємо сокиру війни таким чином". Це було б набагато краще, ніж судовий процес, про який всі говорять. Після цієї ситуації, я не найбільший фанат Конора Макгрегора. Мені він не подобається", – заявив Борг.

Скасований поєдинок Рея Борга і Брендона Морено (14-5) перенесено на 19 травня.

Нагадаємо, Конор Макгрегор напав на автобус з учасниками турніру UFC 223 в Нью-Йорку. Разом з Макгрегором в інциденті брав участь його друг Артем Лобов і ще декілька людей. В автобусі був і російський боєць Хабіб Нурмагомедов, з яким напередодні Лобов влаштував бійку.

Відомо, що в результаті нападу декілька осіб отримали серйозні поранення, тому три бої турніру UFC 223 було скасовано.