УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Жінка відомого футболіста збірної України Артема Кравця опублікувала пікантне фото у ніжній білизні

21/08/2018
Жінка відомого футболіста збірної України Артема Кравця опублікувала пікантне фото у ніжній білизні

Вчора дружина одного з найпопулярніших футболістів збірної України Артема Кравця опублікувала чергове чарівне фото.

Анна Кравець – дружина одного з найпопулярніших нападників турецького "Кайсеріспор" і збірної України, але відома вона не тільки через чоловіка. Дівчина володіє неймовірною красою і користується великим інтересом у чоловіків. На її офіційній сторінці instagram їй зізнаються в коханні, нею захоплюються і її обговорюють.

Кравець отримала диплом юриста, але в подальшому пройшла курси туризму. Вона з найкращим другом відкрили свою туристичну фірму і вже за пару років вони забезпечують приватну базу клієнтів відпочинком.

Анна веде здоровий спосіб життя і намагається бути під стать своєму чоловікові. У 2017 році дівчина народила Артему двійню – синів Владика і Ваню. Але вже незабаром мати двох дітей виглядала неперевершено.

Вчора дівчина опублікувала на своїй офіційній сторінці instagram пікантне фото в красивій бежевій білизні і накинутій куртці на руках.
Шанувальники були захоплені красою дівчини і засипали Анну купою коментарів:

 

 

Публикация от Anna Kravets♠️ (@annakravets_)

 

"Ну все, ви моєї смерті хочете або що, а, дівчина? 💔🔥", "Аня, чудове фото))", "Дуже круто і дуже сексуально 🤤", "Вааааау як красиво 😍", "Ваууу, Ви красуня, фоточка супер!"