УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Жінки, які роблять ці 3 речі, підкорять будь-якого чоловіка

24/03/2016
Жінки, які роблять ці 3 речі, підкорять будь-якого чоловіка

Яка жінка не мріє підкорити обраного нею чоловіка? До чого тільки вона не вдасться, тільки б завоювати його увагу, довіру, любов. Як старанно готується до кожної зустрічі, як ретельно підбирає гардероб і макіяж, укладає волосся, підбирає в розумі правильні слова і продумує свою поведінку, аби не схибити перед НИМ, єдиним. Як же напевно завоювати його назавжди? Передає Корупція.Спорт

Ось три способи, як можна стати більш привабливою і чарівною в його очах.

 

lkjs

 

1. Проявляйте поруч з ним жіночну м'якість

Поруч з чоловіком жінка повинна бути крихкою. Забудьте про те, що ви професіонал у своїй справі або мати трьох дітей, яка тягне все господарство на собі. Станьте легкою, пливіть за течією вашого з ним спілкування, розслабтеся і насолоджуйтеся цим спілкуванням.

Справжня спокусниця знає, як відчувати себе жіночною і слабкою поряд з чоловіком. Вона не намагається що-небудь самостійно зробити і віддає все в його руки. Вона дозволяє чоловікові йти в їх відносинах у власному темпі, дозволяє обдаровувати її своєю увагою і ласкою. Вона – богиня, яка створює атмосферу спокою, любові, чуттєвості, ніжності і солодкого єднання.

 

2. Слухайте його більше, ніж просто вухами

Справжня спокусниця може швидко визначити вразливе місце чоловіка. Вона знає, як змусити його нервувати і як заспокоїти. Кращий спосіб змусити чоловіка відкритися вам – слухати. Коли ви з ним, постарайтеся дійсно слухати, що він говорить, а не робити вигляд. Не перебивайте, не дивіться на телефон, не відволікайтеся на власні думки, не кажіть, що слухаєте, коли одночасно робите ще кілька речей.

Нас може багато відволікати від реального зв'язку з людиною. Спокусниця використовує жіночу енергію, щоб бути тут і зараз. Ви повинні очистити розум і відкрити серце. Кинути все, що робили, і слухати уважно – вухами, серцем, розумом і тілом.

 

3. Спокусіть його дотиком

Якщо ви м'яко доторкнетеся до чоловіка в ніжному пориві, то він зрозуміє, що його почуття вам важливі, а наміри приємні вашому серцю. Але не варто вдаватися до дотиків занадто часто або використовувати їх, щоб спровокувати зв'язок з ним. Ні! Дотики повинні відбуватися в ключові моменти. Нехай вони показують, що ви відкриті для подальших відносин і перебуваєте на одній хвилі – фізично, духовно і емоційно.