Інші види спорту

Жіноча збірна України з настільного тенісу потрапила в чвертьфінал світового чемпіонату

03/05/2018

Жіноча збірна України сенсаційно пробилася в чвертьфінал на командному чемпіонаті світу з настільного тенісу, який нині проходить у шведському Хальмштаде. На стадії 1/8 фіналу українки вибили одну з кращих збірних світу, команду Сінгапуру, повідомляє портал 15minut.

У складі збірної України виступали: Тетяна Біленко, Маргарита Песоцька та Анна Гапонова. Спершу Фень Тяньвей без особливих проблем впоралася з Тетяною Біленко. Ганні Гапоновій вдалося зрівняти рахунок після перемоги над Ю Менью. Далі українка Маргарита Песоцька в чотирьох сетах зуміла обіграти Лін Йе, а Анна Гапонова поступилася Фень Тяньвей. Таким чином рахунок у серії став рівним – 2: 2.

У вирішальному поєдинку Тетяна Біленко вирвала перемогу Менью, яка дозволила збірній України вийти в чвертьфінал чемпіонату світу, де українки поміряються силами з командою Японії.

Нагадаємо, що в стартовому матчі ЧС Україна без шансів поступилася Японії (0: 3)