УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Зі мною щось було не так”: Олімпійському чемпіону поставили страшний діагноз

25/01/2019
“Зі мною щось було не так”: Олімпійському чемпіону поставили страшний діагноз

Неприємна звістка чекала американського плавця Натана Едріана після новорічних свят. 

Відправившись до лікаря, щоб зробити щеплення від грипу, спортсмен, що почував себе не дуже добре, здав додаткові аналізи, які показали наявність у нього раку яєчок.

«Життя, на зразок стометрівки вільним стилем, може принести тобі труднощі настільки швидко, що ти навіть не встигнеш побачити, звідки вони з'явилися. Днями я звернувся до лікаря, оскільки зі мною щось було не так, плюс необхідно було зробити щеплення від грипу. Після декількох аналізів і візиту до фахівця, я дізнався, що у мене рак яєчок. 

На щастя, нам вдалося діагностувати захворювання на ранній стадії, я вже почав лікування, і прогнози оптимістичні. Я відновлю виступу вже через кілька тижнів, щоб продовжити свою підготовку до Олімпіади-2020 на Токіо! »- написав на своїй сторінці в Instagram 30-річний Натан, розмістивши фотографії з лікарні.

Відзначимо, що плавець-гігант (його зріст – 198 см, вага – 103 кг) почав плавати в п'ятирічному віці, а з 2006 року виступав за Каліфорнійський університет в місті Берклі. За свою професійну кар'єру Едріан п'ять разів ставав олімпійським чемпіоном на трьох Іграх (в Пекіні-2008, Лондоні-2012 і Ріо 2016), а також десять раз перемагав на чемпіонатах світу.