УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

«Зі шкільної парти разом»: Подивіться, яка “сильна жінка” стоїть за люблячим батьком, поетом та чемпіоном світу Олександром Усиком

31/03/2018
«Зі шкільної парти разом»: Подивіться, яка “сильна жінка” стоїть за  люблячим батьком, поетом та чемпіоном світу Олександром Усиком

Народився чемпіон Олександр Усик в Сімферополі. Дитиною був дуже активним, спочатку він займався в футбольному клубі «Таврія». У бокс прийшов тільки в 15 років.

"На першому ж тренуванні отримав по повній. Це мене зачепило. Мені доводилося в два рази більше займатися. ", – зазначає Усик.

Олександр згадує, що ріс бойовим хлопцем. Бувало і по дві бійки за день були в дворі. Зараз же він б'ється тільки на рингу.

Дебют спортсмена був у 2006 році на чемпіонаті України у ваговій категорії 75 кг. Він відразу ж його виграв. Після цього Усика запросили до збірної України, але тільки в якості другого номера. Свій шанс боксер отримав – перед ліцензійним турніром в Італії, коли Денис Пояцик отримав травму, то Усик вийшов замість нього в категорії 91 кг, завоювавши ліцензію на Олімпіаду в поєдинках з важчими суперниками.

До ігор в Пекіні Усик підготувався не кращим чином. У підсумку в чвертьфіналі його перебоксував майбутній Олімпійський чемпіон італієць Клементе Руссо.

"Я не дуже серйозно поставився до цього турніру. Моя підготовка до нього була не найкращою. Якось все було через жарти.", – згадував боксер.

Сьогодні Олександр Усик без заперечень один з кращих спортсменів України. Проте за кожним сильним чоловіком стоїть сильна жінка.

 

Зі своєю дружиною Катериною боксер познайомився ще у рідному Сімферополі. 

Вони разом навчалися у школі, були знайомі років десять, потім 4 роки ще зустрічалися і одружилися. Весілля відгуляли 25 вересня 2009 року, як згадував сам Усик, то все було швидко, бо дружина вже була вагітна, а він тільки повернувся з Чемпіонату Світу.

У пари сьогодні вже троє дітей: Єлизавета, Кирил та Михайло.

«Я не суворий батько, намагаюся допомагати дружині, коли буваю вдома. Взагалі, коли народилася донька не зразу зрозумів, що я вже батько.. Розуміння прийшло з часом.»- розповідав чемпіон.

Також боксер в одному з інтерв'ю признався, що пише вірші. Ось один з них:


"Казацкий дух у нас в сердцах.
Любовь несем родным и близким.
И делаем мы больно тем, кого мы любим больше жизни.
Родные, простите за поступки наши и не держите на нас зла,
Ведь мы по жизни вместе с вами, поддержка наша – Небеса".

 

 

 

U can, Usyk can ? #usyk17 #usyk

Публикация от Usyk Aleksandr (@usykaa)

 

 

 

 

 

Мы в Ригу. ?????#Usyk17

Публикация от Usyk Aleksandr (@usykaa)