Зінченко допоміг Ман Сіті обіграти Челсі та вразив експертів

05/03/2018

Українець стає незамінним гравцем Сіті

Футболіст збірної України Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі Манчестер Сіті на матч проти Челсі. 21-річний гравець отримав досить високу оцінку за матч від авторитетного порталу Whoscored – 7,0.

Аргентинський центральний захисник Сіті Ніколас Отаменді також отримав "сімку" за гру. Англієць Кайл Вокер та француз Емерік Лапорт мають оцінки 6,8. Таким чином Зінченко разом з Отаменді став найкращим захисником "городян".

Ман Сіті переміг Челсі з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі забив Бернарду Сілва після точного пасу Давіда Сілви. Зінченко відзначився жовтою карткою за грубу гру проти Віктора Мозеса.

Сіті впевнено лідирує у чемпіонаті Англії з 78 балами, випереджаючи Ліверпуль на 18 очок. В активі Челсі 53 пункти, п'яте місце та п'ятиочкове відставання від Тоттенгема.

Нагадаємо, Манчестер Сіті в рамках АПЛ на виїзді обіграв лондонський Арсенал з рахунком 0:3. Гравець збірної України Олександр Зінченко взяв участь у розгромі, замінивши на 72-й хвилині Кайла Вокера.

Зазначимо, що Сіті забив Арсеналу три голи ще у першому таймі. Відзначились Бернарду Сілва, Давід Сілва та Лерой Сане.

У цьому сезоні Зінченко почав нарешті прориватись в основу Ман Сіті. Він відіграв вже одинадцять матчів за "городян" в усіх турнірах.

До речі, справи Зінченка на футбольному полі мають піти ще краще. Він почав співпрацювати з відомим дієтологом та шеф-кухарем Джонні Маршем. Відтепер українець харчуватиметься виключно корисними стравами. До речі, Марш слідкує за дієтами інших гравців Сіті: Кевіна де Брейне, Ілкая Гюндогана та Кайла Вокера.