УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Зірка українського боксу провчив хама

05/05/2018
Зірка українського боксу провчив хама

Денис Берінчик розповів про нестандартні ситуації

Непереможний український боксер Денис Берінчик (8-0, 4 КО), який народився в Краснодоні і після початку війни на Донбасі переїхав з Луганської області до Києва, розповів, як вирішувалися деякі конфлікти на політичному грунті.

"Я ж за словом в кишеню не полізу. І всі прекрасно розуміють наслідки подібних дискусій, на яку агресію можна напоротися. Зі мною невигідно вести себе по-хамськи. Бували випадки. Я терпіти не буду. Бачить Бог, я не хотів його бити з правої, збоку. Тому ударив зліва", – цитує Дениса Tribuna.com.

Володар пояса WBO Oriental в легкій вазі Денис Берінчик (8-0, 5 КО) розповів, яку роль в його кар'єрі зіграв чемпіон світу у важкій вазі за версіями WBO і WBC Олександр Усик (14-0, 11 КО).

Крім того, Беринчик назвав суму, за яку він міг би перейти в ММА.

"Переломним моментом в боксі був 2011 рік, коли до мене на зборах в Алушті підійшов Олександр Усик і сказав з приводу відсутностей на тренуваннях, запізнень п'ятихвилинних. Це вилилося в позитивний результат. Я виграв срібну медаль на чемпіонаті світу-2011 і завоював ліцензію на Олімпійські гри.