УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

“Зійшовся з жінкою, з якою зустрічався багато років тому”: як склалась доля Юлі та Евгенія зі “Зважених”

24/06/2018
“Зійшовся з жінкою, з якою зустрічався багато років тому”: як склалась доля Юлі та Евгенія зі “Зважених”

Телепроект "Зважені та щасливі" часто здається глядачам фікцією. Воно й не дивно, адже за лічені тижні життя наших з вами співвітчизників змінюються на очах у всієї країни. Здавалося б ці люди роблять неможливе, але, незважаючи на захоплення або недовіру до проекту з боку телеглядачів, вони продовжують наполегливо рухатися до своєї мети. І перемагають на зло заздрісникам.

Юлія Гайдак прийшла на програму з вагою 120 кг. Дівчина чесно зізналася, що 30 кг набрала в шлюбі. Її чоловік Женя теж великий любитель поїсти, але коли цифра ваги дружини перевалила за 100, він не на жарт розхвилювався. Юля сиділа вдома з дитиною і продовжувала набирати вагу. Жінка перестала за собою стежити, що теж дуже не подобалося її другій половинці. Це була вже не доглянута Пампушка, яку Євген колись пристрасно полюбив, а, розплила по всьому ліжка жінка яка багато хворіла, втомлювалася і відмовлялася зробити, нарешті, педикюр.

Жінці самій не подобалися зміни, які стрімко з нею відбувалися. Юля згадує, що була кругленькою з дитинства. Батьки жінки були навпаки стрункими, і мама забороняла доньці їсти солодке, змушувала багато рухатися. Але конституція тіла дівчинки так і не змінювалася.

Чоловік Юлі заповнив анкету на "Зважені" ще перед початком першого сезону, але пара змогла потрапити лише на третій. Юля покинула проект з вагою 89 кг, але продовжувала худнути вдома. Всього Юлі вдалося скинути 71 кг. Це було неймовірно. Інші учасники заздрили Юлі і її чоловікові, вони будували парі підступи, але це не зупинило цілеспрямованих молодих людей.

Після закінчення проекту видання почали пістрявити заголовками типу: "Юлія Гайдак і Євген Могила розлучилися відразу після проекту". Але чи правда це? Пара довго мовчала про розлучення, але потім Євген дав величезне інтерв'ю в якій розповів про те, що не влаштовувало його в дружині, яка перемогла себе, щоб бути щасливою з ним.

Євген Могила заявив, що його надалі не цікавить життя Юлі, незважаючи на спільну дитину. Чоловік зійшовся з жінкою, з якою зустрічався багато років тому і, схоже, щасливий з нею. На момент інтерв'ю, Євген зізнався, що Олена, а саме так звуть жінку, вагітна. Шанувальники пари розділилися на два табори: одні побажали Жене щастя в нових відносинах, а інші дорікнули через те, що він виносить скандали з Юлею на публіку і ставитися до колишньої дружини без поваги.

А що тим часом робила сама Юля? Вона, на відміну від колишнього чоловіка не стала спілкуватися з журналістами і торкатися теми розлучення. Жінка не поливає брудом Женю і займається дитиною.

А ми впевнені, що у неї все буде добре.