УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

“Зламати його психологічно”: Нурмагомедов зробив різку заяву про бій із МакГрегором

08/08/2018
“Зламати його психологічно”: Нурмагомедов зробив різку заяву про бій із МакГрегором

Російський боєць змішаних бойових мистецтв Хабiб Нурмагомедов заявив, що дуже хоче навчити скромності свого майбутнього опонента – ірландця Конора МакГрегора. При цьому росіянин поводився вкрай агресивно щодо екс-чемпіона світу.

"Досі не можу повірити, що бій з Конором відбудеться. Хочу навчити його скромності: не просто розмазати, а зіпсувати обличчя. Звісно, разом з обличчям я хотів би зламати його психологічно. Протистояння з МакГрегором вже давно стало особистою справою", – розповідає Хабіб.

За попередніми даними, бій Хабіб – МакГрегор має відбутися на початку жовтня. Нагадаємо, що ірландець мало не потрапив за грати. Бійцю загрожував тюремний термін за напад на автобус з іншими бійцями Абсолютного бійцівського чемпіонату (UFC). Конор згодом визнав свою провину і уникнув ув'язнення.

Боєць UFC Кевін Лі прокоментував майбутній поєдинок Хабіба Нурмагомедова і Конора Макгрегора.

«Не думаю, що бій відбудеться. Один з них зніметься. Хабіб знайде причину, щоб не вийти на бій. І якщо його не буде, я зустрінуся з Конором. Розумієш, важко битися з хлопцем, який не хоче битися. Я не задираюсь, але в змішаних єдиноборствах прекрасно те, що у тебе є безліч варіантів », – заявив Лі.