Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

ЗМІ влаштували переполох, спекулюючи на смерті Шумахера

06/02/2016
ЗМІ влаштували переполох, спекулюючи на смерті Шумахера

329100

Європейські засоби масової інформації влаштували справжню істерію навколо уявної смерті знаменитого пілота Формули-1 Міхаеля Шумахера.

Причиною такого переполоху стала загибель однофамільця семиразового чемпіона світу – актора італійського театру Рафаеля Шумахера. Рафаель під час сцени самогубства в спектаклі "Міражі" використовував для повішення справжню петлю замість бутафорської. На сцені він впав у кому і пізніше помер у реанімаціі, не приходячи до тями. Інформація про смерть однофамільця спортсмена розлетілася з блискавичною швидкістю, наробивши багато шуму навколо цієї події. Насправді Міхаель живий, хоча колишній президент Ferrari Лука ді Монтедземоло і заявив, що він має "погані новини про Міхаеля".
 

Нагадаємо, Міхаель Шумахер 29 грудня 2013 року під час катання на лижах отримав серйозні черепно-мозкові травми. Протягом двох років лікарі зробили Міхаелю кілька операцій, помістивши гонщика в стан штучної коми, в якій він провів майже півроку. У вересні 2014-го Шумахера виписали з лікарні і перевезли в його будинок у Швейцарії, де він перебуває під наглядом фахівців. 
 

Напередодні німецький журнал Bunte опублікував статтю, яка стверджує, що пілот може самостійно піднімати руку і ходити за допомогою терапевта. Пізніше цю інформацію спростувала менеджер гонщика Сабіна Кем, заявивши, що чутки про здоров'я Шумахера – безвідповідальні спекуляції.