УКР
App for android App for apple
Мотивація
8

“Змінився до невпізнання!”: Подивіться, як виглядає Володимир Одноріг після проекту “Зважені та щасливі”

01/09/2018
“Змінився до невпізнання!”: Подивіться, як виглядає Володимир Одноріг після проекту “Зважені та щасливі”

Днями учасник одного з найпопулярніших проектів каналу СТБ "Зважені та щасливі" опублікував фото "до і після" проекту, побажавши удачі кожному новому учаснику.

Володимир Одноріг прийшов на проект для того, щоб знайти новий сенс життя. Кожен з учасників перед проектом був зламаним, але Володимир довів, що будь-яка людина може стати не просто сильною особистістю, а й домогтися абсолютно всього.

Як розповідає сам Одноріг:
– Схуднувши на проекті «Зважені та щасливі», я зрозумів, що здоровий спосіб життя це те, чого мені завжди не вистачало. Напевно, тому це і стало для мене сенсом життя. Секрет дуже простий: щоденні інтенсивні тренування і збалансований раціон харчування, а також самомотивація – намагатися завтра бути краще, ніж сьогодні.

Володимир зараз активно займається спортом, привертає до себе масу жіночої уваги і навіть працює фітнес-тренером. Учасник підкреслив професійність психологів проекту, які допомогли йому полюбити себе, як особистість.

Так само, Володимир йшов на проект з метою не тільки схуднути, але і стати краще для того, щоб в майбутньому створити сім'ю.

– Коли я вирішив взяти участь у проекті, у мене були такі цілі. До 22 років я був самотнім хлопцем з дуже обмеженим увагою з боку дівчат. В даний час я впевнений, що моя мрія здійснилася на 100%: я позбувся комплексів, у мене є кохана дружина і люблячий син – розповідає Володимир.

 

Привіт друзі‼️ Саме сьогодні старт нового сезону «Зважені та Щасливі» проект який повертає до повноцінного життя😀 Велике дякую людям які вірять в кожного учасника💪🏻 Отож не пропустіть перший ефір❤️👍🏻😊 . . @vova_odnorog #зваженiтащасливi #stb #GetSkinny #thebiggestloser #всебудедобре #бодибилдинг #силаволи #силадуха #качаемпресс #качаемноги #качаеммышцы #тренировка #фитнес #фитнесклуб #фитнесмодель #фитнестренер #фитнеспитание #фитнесдома #фитнесдневник #инстафитнес #тренер #тренеровка #здоровоепитание #здоровыйобразжизни #спортивноетело #спортивнаясемья #спортлайф #спортрежим #спортдлявсех #инстаспорт

Публикация от Володимир Однорог (@vova_odnorog)

Одноріг бажає удачі кожному новому учаснику проекту.