УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Знаменитий тенісист заговорив про закінчення кар’єри: дізнайтеся зворушливу причину

02/08/2018
Знаменитий тенісист заговорив про закінчення кар’єри: дізнайтеся зворушливу причину

Роджер Федерер назвав умову, за якої завершить кар'єру

Восьмикратний переможець Уїмблдону, легендарний швейцарський тенісист Роджер Федерер розповів, у якому випадку завершить професійну кар'єру. За словами Федерера, його дружина Мірка стоїть вище, ніж теніс.

"Без Мірки я не зможу продовжувати кар'єру. Я закінчу грати, якщо вона відмовиться від подальших переїздів і подорожей. Вона – ключ до моїй кар'єрі, до мого тенісу. Проте зараз Мірка щаслива і продовжує їздити зі мною і чотирма дітьми з одного турніру на інший", – передає слова Федерера Tennis World USA.

Нагадаємо, восьмикратний переможець Уїмблдону Роджер Федерер в третьому колі турніру обіграв Яна-Леннарда Штруффа – 6:3, 7:5, 6:2.

Цей матч став для Федерер 200-м на траві і завершився для нього 175-ю перемогою. Ця перемога дозволила тенісистові обійти Джимі Коннорса і стати лідером Відкритої ери (з 1968 року) за виграними матчами на трав'яному покритті. Найбільша кількість перемог – у Мартіни Навратілової (305).

До слова, кумиром в дитинстві Федерера був Піт Сампрас. Тому не дивно, що він з самого початку кар'єри грав у стилі Сампраса – максимально швидкий вихід до сітки і завершення розіграшу ударом з льоту, відмінний смеш і реверс (удар над головою зліва).