УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Знай наших: Українська спортсменка стала найкращою пауерліфтеркою планети

12/01/2019
Знай наших: Українська спортсменка стала найкращою пауерліфтеркою планети

Українка Мар'яна Шевчук стала кращою пауерліфтеркою 2018 року за версією Міжнародної федерації пара-пауерліфтингу. Наша спортсменка стала єдиною представницею прекрасної статі планети, яку номінували на це почесне звання.

Кращого спортсмена обирали шляхом голосування в соціальних мережах. Користувачі всіх платформ віддали беззаперечну перемогу українській спортсменці. Друге місце зайняв колумбієць Кастанеда, а третім, згідно з вибором тих, хто голосував, став іранський пауерліфтер Сіаманд Рахман.

До слова, у минулому 2018 році Мар'яна Шевчук успішно виступила на чемпіонаті Європи у Франції. Українська пауерліфтерка змогла встановити новий світовий рекорд, піднявши вагу 130,5 кг.

Як повідомлялось раніше, українська пауерліфтерка Тетяна Мельник-Ахмаметєва здобула вражаючу перемогу на чемпіонаті Європи з жиму лежачи, який проходив у Люксембурзі. 33-річна українська спортсменка, уродженка Кам'янця-Подільського при своїй вазі в 72 кілограми змогла вичавити 180.5 кг, встановивши світовий рекорд.