УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Знайомство з чоловіком підлаштували батьки”: Як живе і чим займається донька відомих спортсменів, Ірина Блохіна

30/03/2018
“Знайомство з чоловіком підлаштували батьки”: Як живе і чим займається донька відомих спортсменів, Ірина Блохіна

Ірині Блохіній сама доля веліла  професійно займатись спортом. Дівчина народилась у сім'ї  видатної гімнастки та відомого футболіста. Не дивно, що Ірина змалку займалась декількома видами спорту. Зараз Блохіна  є постановником та тренером Збірної України з художньої гімнастики.

Однак не спортом єдиним. Безумовно, гімнастика займає важливе місце в її житті, але 34-річна Ірина встигла зарекомендувати себе, як співачка, ведуча, хореограф.  Також вона працює у «Школі художньої гімнастики Дерюгіних». Ірина Блохіна вкладає  в роботу багато зусиль і часточку душі. Вона ділиться своїм досвідом  з молодими талантами.

Під її керівництвом  гімнастки здобували призові місця. Блохіна не тільки тренер, а й хороший порадник для дівчат. Постійні тренування і самовіддача – це дуже важливо для  спортсменок, але не варто забувати про найдорожче – сім'ю. Ірина Блохіна це добре розуміє, тож  щиро радіє за своїх підопічних, які виходять заміж або вагітніють.

Адже Ірина Блохіна сама є коханою дружиною і щасливою мамою.  На побачення зі своїм чоловіком вона пішла завдяки рідним. Родина Ірини познайомилась з сім'єю Олексія на одному зі  спортивних заходів. Розмовляючи, вони вирішили познайомити своїх дітей. Зробити це було складно. Адже Ірина та Олексій не дуже хотіли йти на побачення, що влаштували батьки.

Ірина Блохіна і Олексій Бринзак таки піддались вмовлянням і не пошкодували. Потім було перше побачення, ніжний поцілунок. Серце наповнювалось коханням.
Олексій та Ірина виявились досить темпераментною парою, тож вони декілька разів розлучались, але потім мирились, бо не могли витримати довго один без одного.

У 2014 році пара вирішила узаконити стосунки і вже у шлюбі з'явився плід їхньої любові – донька Жаклін.

До речі, це не перший шлюб для Ірини.  Вона була заміжня за репером Ларсоном, але менше ніж через рік  сімейного життя пара розлучилась.

Ірина в інтерв’ю зізнається, що Олексій – найромантичніший чоловік на світі. Він любить тішити кохану милими дрібничками. 

Наприклад, записочками з віршами, смачною вечерею чи пелюстками троянд на ліжку. Бринзак зізнається, що його на такі вчинки надихає дружина. Що вона вміє підтримати. Ірина однією телефонною розмовою може надихнути на звершення і вселити віру в перемогу.

До слова, в нещодавньому інтерв’ю Блохіна сказала, що вагітна вдруге. Тож щаслива сім’я виховує донечку Жаклін і чекає на поповнення.