УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Зніміть і Забудьте! ТОП-10 речей, які варто припинити носити чоловікам (Фото)

13/03/2016
Зніміть і Забудьте! ТОП-10 речей, які варто припинити носити чоловікам (Фото)

Жах-жах і Антисекс. Речі, які ненавидять практично всі жінки. І чому чоловіки продовжують це носити?

aa

1. Футболки із «смішними написами»

a

Якщо ти не знаєш англійської – не носи напис, значення якого для тебе загадка. Потрапити в ідіотське становище легше легкого.

Футболки, замовлені в фотосалоні або отримані в результаті акцій магазинів, майже завжди невиразного фасону і нікого не прикрашають. Корпоративні, типу тієї, яку ти виграв на дні сисадміна, стрибаючи в мішку з-під картоплі, – теж.

А футболки з написами на кшталт «Просто цар», «Можу все» можна носити підліткам, але не чоловікові старше двадцяти років. Вони транслюють зовсім не сигнал про те, що у вас гарне почуття гумору. Швидше навпаки: «сам жартувати не вмію і люблю плоскі дурні жарти».

2. Рожева сорочка

b

Якщо ти не італієць і не смаглявий чорнявий спекотний мачо з брутальної щетиною, як на картинці вище, – зніми і забудь. Ну не йдуть чоловікам з блідою, червонуватою шкірою рожеві і світло-бузкові сорочки. Вони огидно відображають рожевий колір на шкіру обличчя, роблячи його червоним і одутлим.

До того ж така сорочка вимагає обігравання: не можна ось так просто взяти і надіти рожеву сорочку. До неї потрібен ансамбль, з легким викликом, який демонструє ідеальний смак і модне чуття.

А ще є жарт: 90% жінок не люблять чоловіків в рожевих сорочках, й 90% чоловіків в рожевих сорочках не люблять жінок. Так, це натяк.

3. Білі шкарпетки

c

Є два винятки, коли білі шкарпетки вдягати можна: якщо ви футболіст і якщо ви Майкл Джексон. В інших випадках – ні.

Навіть з літнім взуттям – ні. І вже поготів з повсякденними туфлями. Шкарпетки повинні гармоніювати з кольором взуття. Носіть чорні туфлі – надягайте чорні шкарпетки, світле взуття поєднуйте зі світлими (але не білими!).

Хочеш, щоб було яскраво? Купи носки в синьо-зелений ромб, це краще, повір.

4. Туфлі з перфорацією і гострими носами

d

Пункт два-в-одному. Однаково жахливі і окремо, і в комбінації. Однаково «феєрично» виглядають як з класичним костюмом, так і зі спортивним.

Деякі просвітлені модники примудряються носити їх з шортами і шкарпетками до колін. Білими, ага.

Жарко? Одягни сандалі. Хочеться світлого і закритого – одягни кеди.

5. Шкарпетки з шортами

e

Шкарпеткова тема болюча для чоловіків. Про шкарпетки з сандалями вже навіть говорити поганий тон (і не треба мені про Луї Віттон, здається мені, це був тонкий стьоб), але і з шортами їх теж поєднувати не можна. Це правило. До того ж вкорочує ноги.

Ви можете носити сандалі, мокасини, топсайдери, але тільки не надягайте їх разом зі шкарпетками. Це колгосп. І не надягайте шорти зі строгими класичними туфлями. Одне з іншим поєднуватися не може.

Або знову ж таки, якщо прямо жах як хочеться, то на допомогу приходять кеди і короткі шкарпетки. Ті, які спеціально зроблені так, щоб їх не було видно.

6. Кепка

f

Леонід Куравльов – останній чоловік, якому можна було носити кепку. Після Леніна. Жах-жах-жах і Антисекс, ось що таке ці ваші кепки, вибачте.

7. Плавки

j

1. Можна, за умови, що у тебе таке тіло (тобі все пробачать). 2. Потрібно. 3. Категорично не можна

Ось ці ось маленькі плавки, які облягають все ваше гідність і ззаду і спереду – викинь і забудь. Як їх ще не заборонили на державному рівні, ми, чесно кажучи, не розуміємо, але це непристойно!

Такі плавки надягають професійні плавці і моделі, але їм-то можна! Ви бачили їх тіла? І то, плавці вже давно вважають за краще або плавки а-ля велосипедки до коліна, або спеціальні плавальні костюми.

Всі пристойні люди вже давно носять плавальні труси. І так, вони теж швидко сохнуть.

8. Облягаючі голову окуляри

h

Якщо ти фанат «Матриці» і носиш чорний плащ Нео, то, ок, носи і окуляри. Всім іншим – викиньте і забудьте.

Якщо ти не Кіану Рівз, вони тобі, швидше за все, не йдуть. Втім, якщо придивитися, то і у Кіану, вони зовсім не такі, як чогось вибирають багато чоловіків.

Коротше, є безліч, набагато більш комплементарних для будь-якої зовнішності, моделей.

9. Сірий а-ля спортивний трикотажний костюм

i

 

Слава богу, в спортивних костюмах чоловіки по вулицях ходити перестали. Але на зміну їм прийшли дивні двійки, як правило, сірого кольору.

Цей одяг хороший на пробіжці, коли ти йдеш в спортзал або коли у вихідний з коханою жінкою їдеш в Ашан за продуктами. Штовхай собі візок в худі, штани м'яко облягають і не заважають тобі витягувати з нижньої полиці п'ятикілограмовий мішок макаронів.

Припустимо в аеропорту для спортсменів, які командою летять на збори.

Але в інших ситуаціях, ти не більше ніж придурок, який або не стежить за собою, або намагається показати, що він має відношення до спорту.

10. Китайські пластикові сланці

g
Навіть вдома. Навіть виносити сміття. Просто зніми, викинь і забудь. Будь ласка.