УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Золотий старт: Україна здобула перші медалі у Пхьончхані

10/03/2018
Золотий старт: Україна здобула перші медалі у Пхьончхані


Перше золото для України виграв уже п'ятиразовий Паралімпійський чемпіон

Перший день Паралімпійських ігор-2018 у Пхьончхані вийшов для українських спортсменів напрочуд вдалим. Наші атлети завоювали п'ять нагород.

Першу медаль для України здобула біатлоністка Людмила Ляшенко. Вона стала бронзовим призером у біатлонній гонці на 6 кілометрів серед спортсменок з ураженням опорно-рухового апарату.

У спринті серед чоловіків з проблемами зору українці завоювали відразу дві нагороди. Перше золото для України виграв вже п'ятиразовий Паралімпійський чемпіон Віталій Лук'яненко, а бронзова медаль в цій гонці в активі Анатолія Ковалевського.

Також Оксана Шишкова фінішувала другою в спринті серед жінок з проблемами зору, в гонці з біатлону на 7,5 кілометра стоячи Ігор Рептюх прийшов третім.

Таким чином, після першого дня в активі України п'ять медалей – одне золото, одне срібло та три бронзи.

У неофіційному медальній заліку Україна четверта. Лідирує США (3-1-1), далі йдуть Франція (2-1-0) і Атлети з Росії (2-1-0).
Нагадаємо, українська збірна у шостий раз візьме участь у Паралімпіаді. Прапороносцем нашої команди на церемонії відкриття став паралімпійський чемпіон Віталій Лук'яненко.

Під час церемонії традиційно всі збірні урочисто пройшли по арені з національними прапорами, а в кінці запалили вогонь.

До складу збірної України увійшли 33 спортсмени. Українці змагатимуться у трьох видах спорту: лижних гонках, біатлоні і гірських лижах.