Інші види спорту

Золото за рекордний час! Український плавець показав неможливе в Катарі

16/09/2018

Українець Андрій Говоров став кращим на дистанції 50 метрів. Український плавець з рекордним часом виграв "золото" в Катарі.

На етапі Кубка світу в катарській Досі український плавець Андрій Говоров виграв золоту медаль на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Уродженець Севастополя зміг випередити головного фаворита запливу американця Майкла Ендрю. До того ж Говоров показав кращий, а значить і рекордний результат для Кубків світу – 22,82 секунди.

Зазначимо, що саме українському плавцеві належить рекорд світу на цій дистанції, який був встановлений минулого літа. Тоді Говоров проплив 50 метрів за 22,27 секунди.

Нагадаємо, величезного успіху добився і тенісист Стаховський на Кубку Девіса.

Перший номер української команди Сергій Стаховський у трьох сетах виграв у лідера португальців Жоао Соузи у четвертому поєдинку матчевого протистояння за право залишитися в Першій групі Євро-Африканської зони Кубка Девіса.

Таким чином, українська команда здобула дострокову перемогу над своїми суперниками.