Без категорії

“Зоря” знову б’є “Шарлеруа” та виходить у плей-офф Ліги Європи

07/08/2015

зоря2

Луганська "Зоря" у матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи у Києві на стадіоні "Динамо" переконливо перемогла бельгійський "Шарлеруа" із рахунком 3:0.

Передає Корупція спорт

Джокер Юрія Вернидуба Желько Любеновіч, який вийшов на поле у другому таймі, зумів забити два голи, оформивши дубль менш як за 10 хвилин. Крапку у матчі поставив Маліновський, який відзначився красивим м'ячем на 90+3 хвилині. У підсумку суддя зафіксував чергову переконливу перемогу "Зорі", яка здобуває путівку у плей-офф Ліги Європи.

Підопічні Юрія Вернидуба із перших хвилин захопили ініціативу у протистоянні, намагаючись забити швидкий гол. Втім у першій половині матчу відкрити рахунок ніяк не вдавалося. "Зоря" створювала хороші нагоди, але не форсувала події, адже час був на їхній стороні. Натомість бельгійці не зуміли нічого продемонструвати та запам'яталися лише кількома ударами, з якими Шевченко без проблем справився.

Після відпочинку Юрій Вернидуб випустив на поле Любеновіча, який майже відразу дав результат. На 58 хвилині Желько забив перший гол, а згодом подвоїв перевагу своєї команди. Після цього "Шарлеруа" опустив руки та спокійно догравав цей матч. А вже у доданий час глядачі на стадіоні "Динамо" побачили ще один гол. На цей раз відзначився Маліноський, який організував красиву атаку на пару із Любеновічем. У підсумку розгром бельгійців у Києві, який доводить, що "Зоря" заслужено виходить у наступний раунд Ліги Європи.

Нагадаємо, що перший матч завершився із рахунком 2:0 на користь команди Юрія Вернидуба.