УКР
App for android App for apple

Зухвалий росіянин Гассиев показав, що він не боїться Усика

15/04/2018
Зухвалий росіянин Гассиев показав, що він не боїться Усика

Бій Гассиев – Усик повинен відбутися в Саудівській Аравії

Російський чемпіон світу IBF / WBA Мурат Гассиев (26-0, 19 КО) похвалився відео зі свого тренувального табору в Біг-Беар (Каліфорнія), де він продовжує роботу над підготовкою до фінального бою WBSS проти Олександра Усика (14-0, 11 КО ).

У себе в Instagram осетин виклав ролик в якому він демонструє, як він налаштовується на бій з українцем в фіналі Всесвітньої боксерської суперсеріі.Бой повинен був відбутися 11 травня в Саудівській Аравії, але був перенесений на літо. Федерація боксу Росії подала заявку на проведення бою Усик – Гассиев 22 липня.

Букмекери вже приймають ставки на фінальний поєдинок WBSS Усик – Гассиев.

Коефіцієнт на перемогу Усика становить всього 1,36, тоді як котирування на тріумф Гассіева рівні 3,10.

Нічия в цьому поєдинку за правилами турніру не передбачена, проте коефіцієнт на те, що три судді виставлять однакові оцінки за підсумками бою, становить 23,00.

Усик заявив, що не звертає уваги на галас навколо поєдинку з росіянином Муратом Гассіевим, і не думає про політичний підтекст цього бою.

Менеджер Усика Егіс Клімас пообіцяв, що українець під час розкрутки бою проти російського бксера буде говорити тільки про бокс.

"Олександр багато разів говорив, що буде говорити виключно про бокс. Обидва спортсмени розраховують, що ЗМІ та вболівальники не будуть підігрівати інтерес до цього бою з точки зору конфлікту двох країн", – заявив Клімас.