УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Звинуватив у расизмі”: Президент німецького футбольного клубу відповів на критику Месута Озіла

26/07/2018
“Звинуватив у расизмі”: Президент німецького футбольного клубу відповів на критику Месута Озіла

Президент Німецького футбольного союзу (DFB) Райнхард Гріндель прокоментував ситуацію навколо футболіста Месута Озіла, який вирішив покинути збірну Німеччини, звинувативши футбольних чиновників в расизмі.

У своїй заяві Гріндель зазначив, що його зачепила критика Озіла.

"Ще більший смуток у мене викликає те, що в контексті звинувачень у расизмі були згадані мої колеги, волонтери та співробітники DFB. Від союзу і від себе особисто я рішуче їх відкидаю", – йдеться в заяві.

У той же час, за словами чиновника, він визнає, що допустив помилки щодо Озіла.

"Як президент (DFB) я повинен був недвозначно сказати те, що для мене як людини і для нас усіх в футбольному союзі є само собою зрозумілим: расистські нападки в будь-якій формі нетерпимі, неприйнятні і недопустимі", – сказав він.

Раніше повідомлялося, що футболіст турецького походження Месут Озіл оголосив про завершення кар'єри в збірній Німеччини.

Таке рішення Озіл прийняв через критику невдалого виступу німецької збірної на ЧС-2018 і критику його зустрічі з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом.

Озіл відзначив, що завжди робив все для своїх соратників по команді, тренерів і "хороших людей в Німеччині", "але якщо високопоставлені чиновники DFB так поводяться зі мною, не поважають моє турецьке коріння і егоїстично втягують мене в політичну пропаганду, тоді настає край".

"Расизм ніколи не повинен бути прийнятний", – уклав футболіст.

У травні Месут Озіл і Ілкай Гюндоган зустрілися з Ердоганом і зробили загальну фотографію з ним під час передвиборної кампанії політика. Гюндоган на знімку тримає в руках футболку свого клубу Манчестер Сіті, на якій по-турецьки написано: "Моєму шановному президенту, з повагою". У Німеччині через це знімка розгорівся скандал.