УКР
App for android App for apple

Інформаційне агентство “КОРУПЦІЯ ІНФО”

Інформаційне агентство «КОРУПЦІЯ ІНФО» – команда професіоналів, які здійснюють моніторинг, збір, аналіз та поширення інформаційного матеріалу про найважливіші політичні, соціально-економічні, корупційні події в Україні.

Журналісти, які працюють в інформаційному агентстві "КОРУПЦІЯ ІНФО", аналізують та перевіряють джерела надходження інформації, проводять журналістські розслідування для з'ясування обставин вчинення корупційних діянь, а юристи юридичної компанії "ЗАКОН І ЗАХИСТ" в свою чергу здійснють правову оцінку діянь та надають необхідну правову підтримку на безоплатній основі особам, щодо яких були вчиненні корупційні діяння.

В подальшому інформаційне агентство  "КОРУПЦІЯ ІНФО" на сайті оприлюднює інформацію про вжиті заходи щодо протидії корупції в т.ч. про осіб, щодо яких проводяться перевірки та які притягнуті уповноваженими органами до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

У межах інформаційного агентства "КОРУПЦІЯ ІНФО" функціонує громадський проект "Поборемо корупцію разом", метою якого є  боротьба з корупційними схемами. 

Паралельно інформаційне агентство працює над формуванням бази даних корупціонерів, яка буде корисна як для представників правоохоронних органів, так і для кожного з нас. 

Діяльність інформаційного агентства, відображається в мережі інтернет на власному інформаційному порталі https://korupciya.com та акаунтах у соціальних мережах

 https://www.facebook.com/korupciya https://vk.com/club76921766 .

На інтернет сайті інформаційного агентства та сторінках у соцмережах завжди можна отримати нову та цікаву інформацію про найважливіші події, які відбуваються у нашій державі.

 

JOmtWG82uXU