Чернігівка Аліна Бойкова стала чемпіонкою світу з боротьби сумо

10/08/2016

Нещодавно, в монгольскому місті Улан-Батор, завершився чемпіонат світу з боротьби сумо. На цьому турнірі українці завоювали 8 нагород. Відзначимо, що в індивідуальних змаганнях серед дорослих. чемпіонкою стала представниця Федерації спортивної боротьби Чернігівської області Аліна Бойкова (вагова категорія 65 кг).

Про те, як була завойована золота медаль, Аліна розповіла 9 серпня, під час прес-конференції в експертному клубі «Чиста політика». Також в прес-конференції взяв участь тренер спортсменки Анатолій Маркін, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля та директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА Ніна Лемеш.

"Першою довелося боротися з представницею Болгарії, яка стала чемпіонкою Європи в 2009 року, а потім з вправною полячкою. За вихід у фінал довелося змагатися з росіянкою, чемпіонкою Європи 2014 року Вірою Коваль, а у фіналі змогла перемогти представницю з Японії. Було дуже важко, але тим і цінніша перемога", – каже Аліна.

Тренер Аліни Анатолій Маркін так прокоментував перемогу чернігівської спортсменки:

Аліна це професіонал, який знає що робити. Коли потрібно напружитися, а коли розслабитися. Я бажаю, щоб всім тренерам траплялися такі професійні спортсмени.

Додамо, що на цьому турнірі представники України завоювали вісім медалей, посівши третє командне місце.