“Динамо”, “Шахтар” і “Дніпро” вийшли у півфінал Кубка України

09/04/2015

Kubok-Ukrayini

У середу відбулися матчі 1/4 фіналу Кубка України.

Київське "Динамо" без особливих зусиль у повторному поєдинку на своєму полі обіграло луганську "Зорю" – 2:0. Рахунок у матчі на 32-й хвилині шикарно закрутивши м'яч у дальній кут відкрив Беланда. А через десять хвилин Теодорчик замкнув навіс на дальню штангу.

Після перемоги – 4:0 у першому матчі, дніпропетровський "Дніпро" особливо не напружувався у повторній зустрічі проти одеського "Чорноморця". Тим більше, що вже на 28-й хвилині дніпропетровці відкрили рахунок. Шахов відправив м'яч, який довго метався по штрафній, в сітку.

На початку другого тайму господарі закрутили інтригу. На 52-й хвилин Чигринський ногою штовхнув суперника і отримав пряму червону картку. А через три хвилини Васильєв був вилучений з поля за фол останньої надії. Але навіть залишившись удев'ятьох "Дніпро" не дозволив "морякам" навіть зрівняти рахунок.

У матчі-відповіді 1/4 фіналу донецький "Шахтар" мінімально обіграв харківський "Металіст" – 1:0. Хоча харків'яни і вийшли на гру другим складом, "гірники" зуміли забити лише одного разу. На 49-й хвилині відзначився Луїс Адріано. Перший матч також виграв "Шахтар" – 2:0.

Жеребкування 1/2 фіналу пройде 9 квітня.