Інші види спорту

Франція обіграла Словенію на домашньому ЧС-2017

16/05/2017

Хокеїсти збірної Франції перемогли команду Словенії в своєму заключному матчі на груповому етапі чемпіонату світу, який проходить в Парижі і Кельні.

Гра групи B, що пройшла в понеділок в Парижі, закінчилася з рахунком 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) на користь господарів льоду. Для обох команд ця зустріч стала останньою на нинішньому турнірі.

У складі переможців хет-трик оформив Антуан Руссель (29-а, 45-а і 59-а хвилини), ще одну шайбу закинув Йоанн Овітю (32). Автором голу у словенців став Ян Муршак (45). Словенський форвард Алеш Мушич на 17-й хвилині не реалізував буліт.

Збірна Франції, яка набрала 10 очок, піднялася на п'яте місце в турнірній таблиці групи B, проте вже не має шансів поборотися за путівку в плей-офф. Команда Словенії раніше вилетіла з елітного дивізіону, з 1 очком в активі ставши восьмою в групі.