Інші види спорту

ХК “Донбас” вийшов у фінал Української хокейної ліги

19/03/2017

У Дружківці хокеїсти ХК "Донбас" при своїх уболівальниках оформили вихід у фінал плей-офф Української хокейної ліги.

Практично весь перший період підопічні Сергія Вітера провели біля чужих воріт, однак криворіжці цілком успішно оборонялися аж до 17-ї хвилини, коли Сергій Бабинець здорово знайшов на п'ятачку Буценка. Микита не схибив, і переграв Андрія Безхлібного, заробивши перше очко в поточному розіграші плей-офф.

Другу двадцятихвилинку підопічні Олександра Куликова почали більш активно, і тут же поплатилися за це: на 4-й хвилині періоду Роман Благой біля синьої лінії перехопив шайбу, викотився на ворота Безхлібного, і точно пробив між щитків воротаря "Кривбасу".

На третій період хокеїсти "Кривбасу" вийшли більш націленими на ворота Богдана Дяченка, що і призвело до двох забитих голів: Євген Секірко та Сергій Афанасьєв відзначилися влучними ударами. Проте донеччани відповіли не менш результативно: дубль Віктора Захарова і гол Євгена Нікіфорова встановили остаточний рахунок у матчі – 5:2.

Завдяки цій перемозі, хокеїсти "Донбасу" доводять рахунок у серії до 4:1 і проходять у фінал плей-офф УХЛ, де їм буде протистояти "Кременчук".

У дебютному для себе сезоні "Кривбас" стає володарем бронзового комплекту нагород.

ХК "Донбас" – "Кривбас" – 5:2 (1:0, 1:0, 3:2)

Шайби: 1:0 Буценко (Лялька, Бабинець), 16:47, 2:0 Благой (Нікіфоров, Сирей), 23:27, 2:1 Міхеєнок (Секірко), 42:52, 3:1 Захаров (Побєдоносцев, Єгоров), 46:44, 4:1 Нікіфоров (Володимир Алексюк, Благой), 51:03, 4:2 Афанасьєв (Секірко, Рябенко – більш.), 53:49, 5:2 Захаров (Кочетков, Єгоров), 56:27