На Чемпіонаті України серед молоді важкоатлети Львівщини посіли четверте місце

15/08/2017

У Хмельницькому, на базі СК «Епіцентр» відбувався Чемпіонат України 2017 року з важкої атлетики серед молоді віком до 23 років.

Після успішного виступу жінок Львівщини, які вибороли третє командне місце, у боротьбу вступили чоловіки.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Важка атлетика"
Командна боротьба із самого початку змагань передбачалася важкою, оскільки наші чоловіки вирушили до Хмельницького аж без трьох найсильніших важкоатлетів, які травмувалися, повідомляє sport-oda.lviv.ua.

Але вже у перший день змагань жидачівські важкоатлети змогли тріумфувати у ваговій категорії до 62 кг. Чемпіоном із результатом 227 кг став Мурат Махмудов, а другим із такою ж сумою двоборства став 16-річний Володимир Галій. Додамо, що обидва спортсмени уперше виконали норматив майстра спорту України.

Також норматив майстра спорту України виконав Олег Пилипяк у ваговій категорії понад 105 кг. У активі нашого богатиря «бронза» у поштовху та 330 кг у сумі двоборства.

У ривку вдалося вибороти бронзову нагороду Павлу Закашевському у ваговій категорії до 105 кг.

У результаті змагань команда нашої області посіла четверте загальнокомандне місце із 360 очками, поступившись лише 24,5 очками важкоатлетам з Донеччини. Загалом було представлено команди чоловіків з 20-ти областей України. Переможницями стали важкоатлети з Харківської області (509,5 очок), а друге місце за спортсменами з Луганської області (458,5 очок).

Наступний національний старт – Чемпіонат України серед чоловіків та жінок відбуватиметься у Львові з 19 по 24 вересня 2017 року.

Результати важкоатлетів Львівської області серед чоловіків (підсумкові результати):

Махмудов Мурат – 1-е місце у ваговій категорії до 62 кг (тренер: Єсін С.) СДЮСШОР «Богатир» ФСТ Колос, м. Жидачів.

Галій Володимир – 2-е місце у ваговій категорії до 62 кг (тренери: Гентош А., Гентош В., Косів О.) ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак, м. Жидачів.

Закашевський Павло – 4-е місцеу ваговій категорії до 105 кг (тренери: Плюта В., Кінарьов В., Тузяк С.). КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо, м. Львів.

Пилипяк Олег – 6-е місце у ваговій категорії понад 105 кг (тренери: Рекша В., Бутенко Ю., Юркевич Г.) ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак, м. Львів.

Терлак Віталій – 8-е місце у ваговій категорії до 85 кг (тренери: Гентош А., Гентош В., Косів О.) ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак, м. Жидачів.

Гринчук Юрій – 9-е місце у ваговій категорії до 69 кг (тренери: Рекша В., Юркевич Г.) ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак, м. Львів.

Клецко Дмитро – 9-е місце у ваговій категорії до 94 кг (тренери: Плюта В., Кінарьов В., Тузяк С.). КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо, м. Львів.

Ковальчук Андрій – 10-е місце у ваговій категорії до 69 кг (тренер: Єсін С.) СДЮСШОР «Богатир» ФСТ Колос, м. Жидачів.

Калапач Василь – 14-е місце у ваговій категорії до 69 кг (тренер: Єсін С.) СДЮСШОР «Богатир» ФСТ Колос, м. Жидачів.

Горідько Анатолій – 12-е місце (в ривку) у ваговій категорії до 85 кг (тренери: Плюта В., Кінарьов В., Тузяк С.). КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо, м. Львів.