У Парагваї стартував ралі-рейд “Дакар”

03/01/2017

У понеділок, 2 січня, в Південній Америці почався ралі-рейд "Дакар". Про це повідомив Лівий берег, передає Корупція Спорт

За даними джерела, гонка стартувала в столиці Парагваю Асунсьйоні з 39-кілометрового спецділянки, на якому фінішував Нассер Аль-Аттія на Toyota. Щоб перемогти йому знадобилося всього 25 хвилин і 41 секунда. Друге місце зайняв Хав'єр Понс, третє Нані Рома, а четверте і п'яте – Себастьєн Леб і Жиниэль де Вільєрс відповідно.

У заліку вантажівок перший спецділянку виграв Мартін Коломи на Tatra, діставшись до фінішу рівно за 30 хвилин. А в заліку мотоциклів переможцем став Ксав'є де Султрэ з Франції, який проїхав дистанцію 28 хвилин 20 секунд.

Крім цього, учасники Дакару-2017 повинні будуть пройти 12 етапів загальною протяжністю 9 тисяч кілометрів.