Українська плавчиха з рекордом виграла “золото” євротурніру

01/02/2016

Українка Дарина Зевіна завоювала "золото" на міжнародному турнірі Euromeet-2016, який проходив у Люксембурзі з 29 по 31 січня. Киянка з рекордним показником турніру виграла на дистанції 200 м на спині. Зевіна пройшла дистанцію за 2:09.95 сек, значно випередивши найближчих суперниць. Другою прийшла угорка Катінка Хоссзу і відстала від українки майже на три секунди.

Правда, угорка взяла реванш в аналогічній дисципліні на дистанції 100 метрів. Катінка обійшла Зевіну всього на 0,65 сек, не дозволивши нашій співвітчизниці завоювати другу золоту медаль.

Варто відзначити, що ще одне "срібло" Україні приніс Михайло Романчук. У фінальному запливі на дистанції 400 м вільним стилем наш спортсмен програв сербу Велімиру Степановичу.