Воротар збірної Бельгії закликав Вільмотса звільнитися після поразки від Уельсу

02/07/2016

Голкіпер збірної Бельгії з футболу Тібо Куртуа назвав головного тренера команди Марка Вільмотс винуватцем поразки у чвертьфіналі чемпіонату Європи від валлійців.

"Вільмотс повинен прийняти самостійне рішення про відставку. Я не хочу говорити багато і знищити все. Ми грали з такою ж тактикою, як і проти Італії. І знову все пішло не так. Я дуже розчарований. Я програв у фіналі Ліги чемпіонів, але тут зазнати поразки ще образливіше", – зазначив Куртуа.

У п'ятницю, 1 липня, в Ліллі збірна Бельгії програла валлійцям з рахунком 1:3. На гол Раджа Наїнгголана (13-а хвилина) збірна Уельсу відповіла точними ударами Ешлі Вільямса (31), Хала Робсона-Кану (55) і Сема Воукса (86). Бельгійці вважалися явними фаворитами матчу.

У травні 2012 року Вільмотс був призначений виконуючим обов'язки головного тренера збірної Бельгії, а в червні того ж року затверджений на посаді головного тренера, підписавши контракт на два роки. 11 червня 2014 року фахівець продовжив контракт до 2018 року.