ЧС-2018: українські хокеїсти впевнено перемогли румунів

22/04/2018

"Синьо-жовті" закинули три шайби

Сьогодні, 22-го квітня, в Литві стартував чемпіонат світу у дивізіоні 1B. Україна в першому матчі обіграла Румунію (3:0).

Збірна України закинула одну шайбу в першому періоді і дві – у другому. Рахунок на 14-й хвилині ігор відкрив Кирило Катрич, який завершив комбінацію за участю Дмитра Німенка та Микити Буценка.

У другій 20-хвилинці Німенко з передачі Сергія Бабинця забив другий гол, а потім Буценко точним кидком завершив комбінацію, яку почав Бабинець і продовжив Всеволод Толстоушко. У третьому періоді збірна України впевнено втримала свою перевагу.

Чемпіонат світу з хокею у третьому за значимістю Дивізіоні триватиме з 22 по 28 квітня. Українці зіграють з Литвою, Хорватією, Японією та Естонією.

Переможець турніру підніметься в дивізіон 1А (подэлита), найгірша команда вилетить у другий дивізіон. На зміну їй прийде переможець турніру в дивізіоні 2А, який пройде в Голландії.