15 відпадних фотографій спортсменів, які навряд чи зберігаються в їхніх домашніх архівах. Браво фотографам!(ФОТО)

17/12/2015

Світ спорту надзвичайно суворий, і виживають в ньому тільки найсильніші. Одним спортсменам доводиться роками чекати свого зоряного часу, а інші, щодня витрачаючи сили і здоров'я, так і не домагаються чогось значного …

Звичайно ж, у спорті не обходиться без удачі. І коли я кажу про спортивний фарт, то завжди згадую австралійця Стівена Бредбері. Завдяки йому в австралійській версії англійської навіть з'явився вираз «doing a Bradbury». Його вживають у тих випадках, коли людина досягає успіху, не прикладаючи зусиль.

А справа була в далекому вже 2002 році на зимових Олімпійських іграх у Солт-Лейк-Сіті. Бредбері брав участь у змаганнях з шорт-треку і на дистанції 1 000 м посів третє місце у чвертьфінальному заїзді (в наступний раунд виходили спортсмени, що зайняли два перших місця). Але один із суперників Бредбері був дискваліфікований, і Стівен потрапив до півфіналу. Там Бредбері йшов останнім, але троє його суперників зіткнулися, і він зміг зайняти друге місце, що дозволило йому опинитися у фіналі.

На цьому фарт Стівена не закінчилася: у фінальному забігу він також йшов останнім, значно відстаючи від усіх, але на останньому повороті всі його суперники впали, і Стівен повільно перетнув фінішну лінію, ставши першим представником Південної півкулі, який виграв зимову Олімпіаду.

Так, випадок Стівена унікальний, але спортсмена не можна в чомусь дорікнути. Він також тренувався і віддавався улюбленому виду спорту. Крім історії Стівена, в архівах світових змагань можна знайти й інші цікаві та кумедні випадки. А якщо покопатися у фотографіях, то веселі моменти виявляться на кожних змаганнях. Сьогодні ми пропонуємо тобі насолодитися забавною підбіркою знімків зі світу спорту.