18-річна тенісистка Даяна Ястремська впевнено пробилася в чвертьфінал турніру WTA

09/01/2019

18-річна українська спортсменка, відома тенісистка Даяна Ястремська впевнено пробилась до чвертьфіналу турніру WTA з призовим фондом 250 тисяч доларів в австралійському Хобарті.

У другому раунді українка в двох сетах обіграла представницю Білорусі Віру Лапко з рахунком 6: 1, 6: 4. Рахунок особистих зустрічей між суперницями став 4: 1 на користь нашої спортсменки

Наступною суперницею Ястремської стане тенісистка з Швейцарії Белінда Бенчіч, якій українка поступилася в напруженому матчі в півфіналі турніар WTA в Люксембурзі в кінцівці минулого сезону.

Відзначимо, що Даяна Ястремська займає 59-е місце в рейтингу WTA.

Інша українська тенісистка Надія Кіченок не змогла вийти в півфінал змагань у парному розряді на турнірі WTA в Сіднеї. У чвертьфінальному матчі українсько-чеська пара Кіченок/Стрицова, посіяна під четвертим номером, поступилася японському Дуету Като/Ніномія з рахунком 6: 1, 3: 6, 8:10.

Раніше в середу Ангеліна Калініна стартувала з перемоги в кваліфікації Відкритого чемпіонату Австралії. А ось Катаріна Завацька не зуміла подолати стартовий бар'єр відбору Australian Open.

Раніше у вівторок 16-річна Марта Костюк вийшла до другого раунду кваліфікації першого в сезоні турніру "Великого шолома". Українка вперше захищає 180 рейтингових очок у світовій класифікації.

Також з перемоги в кваліфікації Australian Open стартував українець Сергій Стаховський. Наш тенісист за 1 годину 47 хвилин обіграв французького тенісиста Кенні де-Шеппера.