19-річний українець Лунін бездоганно отримав перший трофей з мадридським “Реалом”

12/08/2018

Мадридський Реал обіграв Мілан в матчі за Кубок Сантьяго Бернабеу.

Гра закінчилася з рахунком 3:1. У першому таймі в складі Реала відзначилися Карім Бензема і Гарет Бейл, на що Мілан відповів голом свого новачка Гонсало Ігуаїна, а після перерви переможну крапку для мадридців поставив Борха Майорал.

Український воротар Реала Андрій Лунін в цьому матчі вийшов на поле на заміну на 79-й хвилині і не пропустив жодного м'яча.

Реал виграв Кубок Сантьяго Бернабеу, який щорічно проходить з 1979 року, 28-й раз в історії. Для Луніна цей трофей став першим у складі мадридського клубу.

У липні український воротар Андрій Лунін перейшов із Зорі в Реал і підписав з "вершковими" контракт на шість років. Пізніше Реал домовився з Челсі про придбання воротаря збірної Бельгії Тібо Куртуа.

Раніше Marca повідомляла, що Реал має намір віддати Луніна в оренду в клуб іспанської Сегунди, якщо підпише Тібо Куртуа з Челсі або іншого голкіпера. У переході українського воротаря зацікавлений Ельче.

Нагадаємо, основним воротарем Реала протягом останніх трьох сезонів був 31-річний Кейлор Навас.