19-річний українець неочікувано вийшов в фінал Євро по метанню молота

06/08/2018

Український спортсмен Гліб Піскунов показав 10-й результат у загальній кваліфікації.
У кваліфікації в секторі для метання молота взяли участь три українці: Сергій Регеда, Володимир Мисливчик і Гліб Піскунов. Шанси на вихід у фінал (хлопцям треба було потрапити в топ-12) були мінімальні у всіх спортсменів.

19-річний Піскунов, який був наймолодшим учасником чемпіонату Європи, втім, зумів приємно здивувати – він продемонстрував потужну останню спробу, метнув молот на 74.18 метра і гарантував собі путівку в фінал з 10-м результатом.

Мисливчик і Регеда фінішували в третьому десятку, метнувши молот трохи далі 70-ти метрів.
Україна вперше з 2012 року буде представлена ​​у фіналі метання молота на чемпіонаті Європи. Для Піскунова це перше доросле Євро: ще в минулому році у віці 18 років він перемагав на молодіжному Євро (до 20-ти років). А за рік до цього вигравав срібло світової першості серед Юніорів (до 20-ти років).

Фінал змагань чемпіонату Європи в метанні молота відбудеться завтра, 7 серпня. Початок – о 19:45.