20-річний півзахисник “Тоттенхема” встановив унікальний рекорд

05/01/2017

У 20-му турі чемпіонату Англії "Тоттенхем" обіграв лідера турнірної таблиці "Челсі" (2:0), перервавши 13-матчеву переможну серію "синіх".

А також, лідер "шпор" Деле Аллі встановив незвичайне досягнення, передає Корупція.Спорт

У матчі проти "Челсі" 20-річний півзахисник відзначився двічі – на 45-й і 54-й хвилинах. Цей дубль став для нього третім поспіль. Раніше такого не робив жоден гравець його амплуа за всю історію чемпіонату Англії.

По два рази Аллі раніше розписувався в поєдинках проти "Уотфорду" і "Саутгемптону".

Відзначимо, що в поточному сезоні молодий футболіст вже забив 10 м'ячів в Прем'єр-лізі. Стільки ж було на його рахунку за 33 матчі в минулому сезоні.

Не дивно, що на перспективного півзахисника претендує мадридський "Реал". Відомий портал transfermarkt.de оцінює гравця збірної Англії в 20 мільйонів євро.