Головні новини
1

41-річний український біатлоніст Дериземля тріумфально переміг у Гонці легенд

19/02/2019

Українець Андрій Дериземля виявився на сніжній трасі краще за Уле-Эйнара Бйорндалена та інших зірок біатлону.

Український біатлоніст Андрій Дериземля тріумфував у мас-старті Гонки легенд-2019, що відбувалася у Білорусі. Вітчизняний  спортсмен з 18-секундним гандикапом випередив легенду світового біатлону Уле-Ейнара Бйорндалена.

"Тут чудова атмосфера, відчуваєш такі ж емоції, ніби знову повертаєшся в спорт. Колишніх спортсменів не буває, тому кожен, хто виходив сьогодні на дистанцію, налаштовувався показати максимальний результат. У всіх однакові лижі, гвинтівки, чудово підготовлена ​​траса, багато вболівальників – все здорово.
Я жартома казав: обігравати Бйорндалена приємно навіть на пенсії. Сьогодні на старті вийшли серйозні хлопці, олімпійські чемпіони, які протягом багатьох років були провідними спортсменами в біатлоні. На дистанції ми були суперниками, після закінчення гонки – просто друзі",
– поділився 41-річний Андрій Дериземля.

У свою чергу, у жіночому мас-старті українка Олена Петрова стала п'ятою. А тріумфувала білоруска Надія Скардіно.

У змішаній естафеті українці не потрапили в трійку призерів. Тандем Петрова/Дериземля відстав на 1 хвилину 23,3 секунди від переможців – пари Надія Скардіно/Сергій Новіков. А от пара легендарних Дар'ї Домрачевої та Уле-Ейнара Бйорндалена стала другою в міксті.