УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

6 звичок здорової сім’ї

28/05/2016
6 звичок здорової сім’ї

здоровя

Чому в одних сім'ях і дорослі, і діти рідко хворіють і не мають зайвої ваги, а в інших – не вилазять з болячок?

Справа не тільки в спадковості, а й в тому, який спосіб життя прийнятий в сім'ї, повідомляє Корупція Спорт.


Не голодати!
Коливання ваги – річ небезпечна для здоров'я, а щоб його уникнути, не моріть голодом ні себе, ні своїх домочадців! Нехай у вас в будинку на видному місці завжди знаходяться фрукти, сухофрукти або горіхи – словом, ті продукти, які можна вжити для здорового перекусу.

Чіткий графік
Привчіть свою сім'ю до того, що сніданок і обід у вас завжди проходять в один і той же час і по одному і тому ж сценарію. Наприклад, з ранку ви завжди їсте вівсянку або з'їдаєте по ложці льняного насіння. На обід суп – обов'язковий, так само, як і другу гарячу страву. Таким чином ви привчите організм до певним графіком, і це благотворно позначиться на здоров'ї.
 
20 хвилин в день присвячені спорту!
20 хвилин – це трохи, ви спокійно можете виділити цей час для того, щоб пограти з дітьми у волейбол на майданчику або зробити ранкову зарядку всім разом. Ці 20 хвилин приведуть серцево-судинну систему в тонус, а нервову систему – в порядок, до того ж наситять організм киснем.

Ніякої шкідливої їжі!
Можливо, вам важко буде відмовитися від улюблених чіпсів або картоплі фрі, однак здоров'я вашої сім'ї вимагає від вас дотримання правила: ніякої шкідливої їжі не повинно знаходитися в будинку! Навіть якщо ви не плануєте давати дітям чіпси, вони можуть потихеньку їх стягнути, вже не кажучи про те, що діти в усьому копіюють поведінку своїх батьків.

 
Профогляди – обов'язкові
Профілактика захворювань – кращий спосіб їх уникнути. Не сприймайте походи до лікарів і щорічні профогляди як непотрібну витрату часу. Щорічно треба робити флюорографію, здавати загальний аналіз крові і сечі, ЕКГ. Також слід відвідати стоматолога і невропатолога.

Робота і розваги – разом!
Знаходьте час для того, щоб проводити його всім разом. Наприклад, грайте в настільні ігри, розмовляйте під час вечері «за життя», гуляйте в сквері. Робіть все разом прибирання в будинку, залучайте своїх дітей і чоловіка до допомоги на кухні. Це допоможе підтримувати психологічне здоров'я домочадців в нормі. Крім того, спільні справи зблизять вас і зроблять вашу сім'ю міцною і щасливою.