Активний не тільки в Інстаграмі: Мілевський феєрив у чемпіонаті Білорусі

28/04/2018

Екс-форвард збірної України забив гол і зробив асист

33-річний нападник Динамо-Брест Артем Мілевський забив гол на 70-й хвилині зустрічі, зробивши рахунок 3:3.

Крім того, форвард заробив пенальті, який в першому таймі реалізував Готаль, а також отримав жовту картку.

Артем Мілевський провів на полі весь матч. Після п'яти турів команда Мілевського займає 9-е місце, маючи в активі шість очок.

Футболіст показав, за підтримки кого досяг успіху у чвертьфіналі Кубка Білорусі.

Після матчу, в якому динамівці здолали на виїзді Слуцьк – 2:1, футболіст похизувався у себе в Instagram фото з сестрою Ксенією.

Відома в Білорусі тенісистка прийшла підтримати улюбленого брата в такому складному і відповідальному поєдинку.

"Моя улюблена сестра, спасибі за підтримку, рідна", – підписав Артем світлину.

Відзначимо, що Артем відіграв важливу роль у перемозі над Слуцьком, ставши автором гольової передачі на 85-й хвилині, яку сповна використав Фамейє.