УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Андрій Шевченко змінює професію

19/08/2018
Андрій Шевченко змінює професію

Колишній гравець італійського «Мілана», а нині головний наставник збірної України Андрій Шевченко дебютував у ролі спортивного коментатора.

В якості експерта його запросили вести зустріч між римським «Лаціо» і «Наполі» на телеканалі DAZN Italia. У соцмережі 41-річний тренер написав, що він вперше коментував поєдинок команд. Крім того, перед грою він зустрівся з новим головним тренером неаполітанців Карло Анчелотті. Неаполітанці здолали римлян, а від дебюту, мабуть, залишився задоволений сам Шевченко.

Як відомо, незважаючи на те, що збірна України провалила відбір до ЧС-2018, Андрій Шевченко залишився головним тренером національної команди. Він буде на тренерському містку аж до закінчення відбіркового циклу на чемпіонат Європи 2020 року. Таке рішення було прийнято в листопаді минулого року на виконкомі ФФУ.

Нагадаємо, фактично наша збірна перед останнім туром відбору мала навіть шанси на те, щоб посісти перше місце, а перемога над Хорватією (яка на ЧС взяла срібні медалі) забезпечила б друге місце і право зіграти в стикових поєдинках. Тому назвати виступ команди під керівництвом Шевченко провальним – це сильно перебільшити.