Англійська команда встановила антирекорд: угадайте у чому

07/04/2018

Кардіфф не забив два пенальті

Матч 41-го туру англійського Чемпіоншіпа між Вулвергемптоном і Кардиффом, які є лідерами в турнірній таблиці, завершився перемогою «вовків» з рахунком 1:0.

Валлійська команда мала два шикарних шанси зрівняти рахунок у компенсований час, але не реалізувала два пенальті. На 94-й хвилині воротар Джон Радді парирував удар Гарі Медіна, а через дві хвилини Девід Хойлетт пробив у поперечину.

За шість турів до кінця чемпіонату Вулвергемптон лідирує, випереджаючи займає друге місце Кардіфф на 9 очок.

Нагадаємо, воротар Шахтаря андрій П'ятов пропустив курйозний гол у переможному товариському матчі проти Славії (3:2).

"Пропустив дещо курйозний гол, але тренерський штаб вимагає грати як можна вище, щоб, в разі небезпеки, ми могли підстрахувати наших захисників", – сказав український голкіпер.

Також Андрій Пятов прокоментував перемогу своєї команди над празькою Славії (3:2).

«Нарешті ми здобули першу перемогу на зимових зборах. У кожній грі мали величезну перевагу, але позитивного результату не було. Сьогодні все вийшло. Рухаємося в правильному напрямку. Паулу Фонсека задоволений нашою роботою – це головне.

Нічого страшного, у футболі буває таке. Чехи грубувато діяли, з-за чого пару раз пристрасті на полі розпалювалися, ніхто не хотів поступатися. Будемо намагатися взяти гору в двох наступних матчах, щоб з позитивними емоціями завершити підготовку в ОАЕ», – сказав П'ятов.

Нагадаємо, наступний матч «гірників» – вже 6 лютого, проти китайського Цзянсу Сунин.