УКР
App for android App for apple
Футбол рус
Подобається

“Арсенал” і “Челсі” спростували інформацію про вживання допінгу їх футболістами

03/04/2016
“Арсенал” і “Челсі” спростували інформацію про вживання допінгу їх футболістами

Лондонські футбольні клуби "Арсенал" і "Челсі" спростували інформацію про те, що їх гравці коли-небудь вживали допінг.

Британське видання Sunday Times у ніч з суботи на неділю заявило про завершення свого розслідування про допінг у британському спорті. У жовтні 2015 року журналісти, отримавши інформацію, відправили підставного спортсмена в лондонську клініку, в якій працює доктор Марк Бонар. Вже через кілька хвилин після того, як спортсмен повідомив, що у нього є проблеми з відновленням після тренувань, лікар запропонував йому курс лікування, який включає в себе заборонені препарати.

 

mainukr

 

Під час зустрічей Бонар розповів, що за останні шість років до нього звернулися більше 150 спортсменів з Великої Британії та інших країн, яким він виписував заборонені препарати. Також лікар повідомив, що у нього є мережа "таємних клієнтів", серед яких футболісти "Арсеналу", "Челсі" і "Лестер Сіті", а також велогонщики, британський чемпіон з боксу, тенісисти та член збірної Великої Британії з крикету.

Лікар постачав допінг 150 спортсменам, включаючи футболістів "Арсеналу", "Челсі" і "Лестера"

"Арсенал" вкрай розчарований публікацією цих неправдивих, безпідставних тверджень. В Sunday Times розуміють, що це необгрунтована інформація, але вважали за краще її опублікувати. Клуб дуже строго стежить за своєю відповідальністю в області допінгу і строго дотримується принципів WADA ", – йдеться в заяві "канонірів ".

"Дані Sunday Times помилкові і не мають під собою ніяких підстав. "Челсі" ніколи не працював з доктором Бонаром і не володіє інформацією, що хтось із гравців клубу користувався його послугами. Ми повністю дотримуємося всіх антидопінгові правил", – повідомляється в заяві "Челсі".

Раніше глава Національної антидопінгової організації Великої Британії (UKAD) Девід Кенуорті заявив про необхідність ретельної перевірки організацією заяв доктора Бонара.