“Баварія” в серії пенальті не змогла забити жоден 11-метровий (відео)

29/04/2015

6240_1

Дортмундська "Боруссія" по пенальті обіграла "Баварію" і вийшла у фінал Кубка Німеччини

Футболісти дортмундської "Боруссії" в серії пенальті обіграли мюнхенську "Баварію" і вийшли у фінал Кубка Німеччини.

Основний і додатковий час зустрічі в Мюнхені завершився з рахунком 1:1. На гол "Баварії" у виконанні Роберта Левандовського (30-а хвилина) дортмундці відповіли м'ячем П'єра-Емеріка Обамеянга (75). У серії післяматчевих пенальті новоспечені чемпіони Німеччини не реалізували жодного удару: з точки промахнулися Філіп Лам, Хабі Алонсо, Маріо Гетце і Мануель Нойєр. У

"Боруссії" пенальті забили Ілкай Гюндоган і Себастьян Кель.

На 108-ій хвилині "Боруссія" залишилася в меншості: з поля був видалений Кевін Камплі.

В іншому півфіналі зустрінуться "Вольфсбург" і "Армінія", команди зіграють 29 квітня.

Джерело: korupciya. sport.