Байдарочниці завоювали для України 8-у медаль на Європейських іграх

16/06/2015

Марія Повх та Анастасія Тодорова

На перших Європейських іграх в Баку розіграні медалі у веслуванні на байдарках і каное. Українські спортсмени завоювали в акваторії Баку одну медаль.

Марія Повх та Анастасія Тодорова фінішували третіми у гонці на 200 метрів на байдарках.

Наші дівчата зі старту вирвалися вперед, але перед фінішем програли боротьбу білорускам і сербкам.

"Золото" завоювали Маргарита Махнева і Марина Литвинчук з Білорусі, а "срібло" дісталося сестрам з Сербії Ніколіны та Оливеры Молдован.

У гонці на 200 метрів олімпійський чемпіон Лондона Юрій Чебан посів лише 6-е місце.

У заключних гонках будуть розіграні медалі в байдарках на дистанції 5000 метрів. У жіночій гонці виступить Світлана Римкевіч. А в чоловічій гонці за честь України постоїть Віталій Цуркан.

Відзначимо, що в скарбничці України вже 8 медалей – 1 золота, 3 срібних і 4 бронзових. У медальному заліку Україна йде на 11-му місці.