Біатлоністка Олена Підгрушна потрапила до десятки кращих у спринті Кубку світу

08/12/2018

Жіночим спринтом продовжився перший етап Кубку світу з біатлону, який триває у словенській Поклюці.

Перший вогневий рубіж українські біатлоністки Анастасія Меркушина, Валентина Семеренко і Юлія Джима пройшли без хиб, але низька швидкість ходу призвела до відставання більше за 20 секунд.

Кращу позицію серед усіх українок продемонструвала капітан збірної Олена Підгрушна, яка стартувала під пізнім 99-м номером і з двома нулями фінішувала 7-ю +49 с. Їй усього 0,1 с не вистачило до квіткової церемонії.

Юлія Джима посіла 20-ту сходинку (0) +1:15,1 хв, Валентина Семеренко 25-та (0) +1:22,7 хв. Анастасія Меркушина і Журавок залишились поза очкової зони – 46-те і 85-те місця відповідно.

Переможницею стала фінка Макарайнен (0), срібною призеркою італійка Доротея Вірер +14,8 с, "бронза" за француженкою +42,1 с.

Відзначимо, завтра у Поклюці перший етап завершиться двома гонками переслідування.

Нагадаємо, два дні тому українка Юлія Джима виграла гонку на етапі Кубка світу з біатлону. Це перше "золото" дівчини у кар'єрі.