УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Бікрам-йога: тренування при 40-градусній спеці

21/08/2015
Бікрам-йога: тренування при 40-градусній спеці

hot-yoga

Регулярні тренування і вправи гарантовано допомагають позбавитися від зайвих кілограмів. Бікрам-йога або ж "гаряча йога" – це комплекс вправ, які припадуть до смаку людям, які відмінно переносять спеку, розповідає Корупція.Спорт з посиланням на lady.obozrevatel.com

Це тренування в залі, яка розігріта до температури 40 градусів з 50% вологістю. Потрапляючи в зал, ви немов переноситесь в спекотну Індію. Потовиділення допомагає виводити шлаки і токсини, що "виганяє" вагу, проте може викликати запаморочення. "Печене" заняття сприяє значному зниженню апетиту. Сьогодні такий фітнес дійсно популярний. Бікрам зародився в 70-х роках, а зараз цей вид йоги трансформувався в Бікрам-стрейчинг, Бікрам-флекс, Бікрам-пілатес.

ed2508

Основоположник йоги Бікрам вважав, що є величезна різниця між виконанням йоги в залі, і йогою, якою займаються на розігріте тіло в Індії. Саме тому в залі утримують стабільний режим температури, який не опускають нижче 40 градусів при вологості 50%. Такі умови не всім підходять, однак мають також свої переваги. Вся справа в тому, що розминка при такій температурі не потрібна, адже тіло встигає достатньо розігрітися. Спочатку виконуються кілька вправ для дихання, потім 26 асан хатха-йоги. Іноді в заняття додають асани аштанга-йоги, кундаліні-йоги. Бікрам-йога відрізняється швидким темпом. Тут ви не зможете повільно "перетікати" з асани в асану як у звичайній йоги, кожна поза виконується 10-60 секунд. Всього заняття триває 90 хвилин.