УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Благодійність та участь у шоу “Розсміши коміка”: Тільки подивіться на красуню – дочку воротаря Андрія П’ятова

08/07/2018
Благодійність та участь у шоу “Розсміши коміка”: Тільки подивіться на красуню – дочку воротаря Андрія П’ятова

Воротар клуба «Шахтер» Андрій П'ятов народився в Кропивницькому. Почав займатися футбол ще з 8 років. Андрій більше захоплювався футболом, ніж іншими заняттями, куди його віддавали батьки. Це було, і плавання, і рукопашний бій, але він встигав бути і давати хороші результати на всіх секціях.

Воротарем він став відразу, ніколи не рвався, як всі хлопці нападаючим грати, можливо, це справді покликання.

ПОПУЛЯРНЕ: Після перемоги збірної Хорватії проти Росії, президент з гравцями танцювала в роздягальні (відео)

Зі своєю майбутньої жінкою Юлією вони познайомилися у фітнес-центрі. Вона прийшла на матч, у якому він брав участь. Спершу вони товаришували, їм подобалося спілкуватися, але відносин вони не спішили будувати. Протягом якогось часу, майбутнє подружжя зрозуміло, що то вже щось більше ніж необхідність одне в одному, як товаришах, і з’їхалися, почали разом жити.

Зараз Андрій батько трьох дітей, трьох чудових дівчат.

Кожного разу, як дружина народжувала, він був поруч. Тільки при перших пологах його попросили вийти, а коли третє донька народжувалася, він навіть знімав це на камеру. Ось, як згадує футболіст про пологи:

"Багато чоловіків не витриують, виходять з пологового залу. Я людина спокійна, трохи навіть флегматична. Та й дружині було легше – адже поруч рідна людина. Я і масажі робив їй, і на м'ячі допомагав стрибати – все, що там було при підготовці до пологів. Коли Юля народжувала молодшу, у збірної був матч зі Словаччиною. Але на щастя пологи почалися на день раніше – 7-го вересня я був з дружиною на пологах, приїхав після тренування, ввечері вона народила, і до 12-ї ночі я повернувся на тренувальну базу збірної. А потім – 8-го вересня був матч, в якому я навіть забив гол, але його не зарахували".

За словами воротаря:

«На футбольному полі я тримаю тил, а в родині тил у дружини.»

Голкіпер цього року признався, що дуже хоче сина.

Старшій доньці Андрія, Даші, уже 12 років, вона виросла справжньою красунею. Даша приймала участь в телешоу «Розсміши коміка» і виграла там 20 тисяч гривень. Всю виграну суму дівчинка витратила на благодійність.

 

Моя надежда,моя принцесса,моя любовь❤️???

Допис, поширений Андрей Пятов (@piat30)

Спершу до її виступу глядачі відносилися скептично, але коли вона почала жартувати, поганий настрій зник, і все змінилося. Крім того, донька трохи пожартувала над батьком, напевно, це змусило коміків від душі насміятися.

Андрій потім прокоментував жарти своєї доньки про нього і футбол, тим, що текст вони придумали за декілька днів до зйомок, всією сім'єю.

Даша насправді поставила ціль, не виграти гроші, а зарекомендувати себе, показати свої акторські здібності.

Нещодавно у футболіста був День народження, і він виставив у свій інстаграм відео-привітання. Його старша дочка, прочитала перед камерою вірш, в якому описувала, як сильно вона любить татка.

 

?????????

Допис, поширений Андрей Пятов (@piat30)

Місяць тому, Андрій був у відпустці з сімєю, спершу був у Сінгапурі, потім полетів на Балі. Вони з дружиною вирішила показати донькам природу далеких країн.