Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Бойко хоче розірвати контракт з “Бешикташем”, українцем цікавиться ПАОК

18/05/2017
Бойко хоче розірвати контракт з “Бешикташем”, українцем цікавиться ПАОК


На думку іспанських ЗМІ, цього літа екс-воротар "Динамо" і "Дніпра" буде мати серйозні проблеми з пошуком нового робочого місця. "Анчоуси" відмовилися від продовження співпраці з ним, не розраховують більше на українця і в Стамбулі.


Реальних же претендентів на досвідченого стража воріт не спостерігається. Сам Денис хоче вести з "Бешикташем" переговори про припинення контракту, що минає в 2020 році. Однак якщо "Орли" не отримають конкретних пропозицій, схоже, їм доведеться надати кандидату в збірну України статус вільного агента, – до такого висновку приходять іспанські журналісти.

Що ж стосується ринкової вартості футболіста, при фігуруючій сумі 2 млн євро навряд чи знайдеться клуб, який запропонує за нього більше мільйона.


Всього в сезоні, що завершується, Бойко провів за "Малагу" п'ять матчів, отримавши в свої ворота 13 м'ячів за 450 хвилин ігрового часу.


Денис Бойко перейшов в "Бешикташ" в січні 2016 року, а вже в серпні на рік поїхав в оренду в "Малагу".
У той же час з'явилася інформація, що в послугах Бойка зацікавлений грецький ПАОК, кольори якого вже захищають його екс-одноклубники Євген Шахов і Лео Матос.